Büyükada Butik Ada Otel

Buyukada Butik Ada Pansiyon 1 buyuk 300x192 Büyükada Butik Ada Otel Otel 12.07.08 tarihinde hizmete girmiş olup tarihi bir konaktan restorize edilmiştir. Nostaljik mimarisiyle sizlere büyükada’nın atmosferinde konforu ve samimiyeti hissettirecek, hotelimizde 24 saat hizmetinizdeyiz. Biz Otel’i tasarlarken herşeyin en iyisini sunmaya özen gösterdik. Burada beş yıldızlı lüks bir otelin fonksiyonlarını ve bir otelin sıcaklığını bulacaksınız. Özenle hazırlanmış konforlu odalarda bir evde bulabileceğiniz her türlü siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır.

ODALAR:
Özellikleri:
LCD Televizyon
DVD
Yayını
Telefon
Klima Bireysel Ayarlı
Doğalgaz Isınma Sistemi
Bütün odalarda sınırsız wireless bağlantısı
Duş
WC
Fön Makinesi
kullanım terlik
24 saat servisi (bar servisi)
Full ortapedik yatak
Silikonlu yastık
24 saat havlu servısı
Yangın alarm sistemi
Balkonlu odalarmız mevcutdur
24 saat servisi temizlik

Otel misafirleri ücretsiz olarak 24 Saat Servisi, Resepsiyon Emanet Kasa, Canlı müzik, Açık büfe, Odaya kahvaltı ve Geç kahvaltı servisi, Yayınları, 13:00-15:00 arası içicek ikrami (Alkolsüz), 5 Çayı ve Kek servisi, Plaj imkanı, Ütü Servisi, Sınırsız internet hizmetlerinden yararlanabilmektedir.

Otel misafirlerinin ücret karşılığı yararlanabildigi hizmetler ise; Çamasirhane, Kuru Temizleme Servisi, Fayton Turları, Yerel Rehber ve Çevre Turları, Piknik ve Barbekü Partileri, Bayan-Erkek Kuaför Servisi (Çagrili) , Gemi ve yat turları ve Masaj servisleridir.

Büyükada Otel Fiyatları:
Büyükada Otel fiyatları sezona göre değişiklik göstermektedir, doluluk durumu ve otel fiyatları için otel ile iletişime geçiniz.

Büyükada Otel İletişim Bilgileri:
Adres: Çınar Caddesi NO:33 Büyükada / İSTANBUL
Telefon: 0 (216) 382 86 50
Faks: 0 (216) 382 70 62
E-mail: info@butikadahotel.com

Büyükada Otel :

Bu Yazıyla ilgili en çok arananlar

You can leave a response, or trackback from your own site.

2 Responses to “Büyükada Butik Ada Otel”

 1. Evie says:

  І lіkе it when indіѵіduals come togеther аnd
  ѕharе νieωs. Grеat site, ѕtick with it!

  My webѕite; ѕhορping
  baju onlіne

 2. ismail says:

  butik ada hotelin ne hizmetinden ne de çalışanların asık suratsızlığı ile çekilmez bir hotel olduğunu belirtmek isterim. Üst katta oda vereceklerini söyleyerek bize rezervasyon yaptırarak geldiğimiz gün alt katta odalarının ancak olduğunu söyleyerek o odaya geçmek zorunda bıraktılar alt katın lağım kokusundan ne de böceklerinden geçirilir bir durumu vardı bu kadar rezil ve bu kadar kandırılır bir yer görmedim parasını düşünen önce gelsin hoteli görsün daha sonra rezervasyon yaptırsın benden söylemesi yoksa böcekler lağım kokusu artı üzerine bide para verirsiniz……

  NOT : SAKIN SİTE YÖNETİMİ SİLMEYİN HALK AYDINLANMALI….

Yorum Yazın

Büyükada Pansiyonları, Büyükada Otelleri, Büyükada Butik Oteller, Büyükada